banner

Chemia


Z pośród niezliczonych rzeszy dostawców ,wyselekcjonowaliśmy dla państwa sprawdzonych w branży producentów chemii budowlanej, ponieważ tylko sprawdzone materiały gwarantują długotrwałe zadowolenie z wykonanych prac, czasem bywa kosztowne w skutkach oszczędzanie na tym dziale budowlanym jakim jest szeroko pojęta chemia budowlana. Służymy państwu naszym doświadczeniem zdobytym latami obserwacji oraz licznymi szkoleniami potwierdzonymi certyfikatami od najlepszych w branży. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi doradcami technicznymi, potrafimy sprostać każdemu postawionemu wyzwaniu, dla nas czym trudniejszy temat tym przyjemniejsza praca.
Kliknij na logo producenta, aby obejrzeć jego produkty dostępne w naszej ofercie.BASF to największe przedsiębiorstwo branży chemicznej na świecie. Paleta produktów BASF sięga od środków chemicznych, tworzyw sztucznych i chemia budowlana na świecieproduktów uszlachetniających, aż po środki ochrony roślin, chemikalia wysokowartościowe oraz ropę i gaz.Dział Chemii Budowlanej BASF oferuje systemy i produkty dla klientów przemysłu budowlanego. Posiada on zakłady produkcyjne oraz centra dystrybucji w ponad 50 krajach. W Polsce BASF Chemia Budowlana to obecnie fabryka i centrala firmy w Śremie k/Poznania.

Murexin oferuje swoim klientom wysokiej jakości materiały budowlane pozwalające rozwiązywać najtrudniejsze problemy na placach budów. Oferuje jednocześnie profesjonalny serwis dla projektantów, architektów, inwestorów oraz dystrybutorów. Oferta handlowa w zakresie materiałów budowlanych zawiera preparaty do przygotowania podłoża, wyrównania podłoża, wykonania różnorodnych powłok izolacyjnych, wykonania posadzek żywicznych, naprawy konstrukcji betonowych i wiele innych. Nasi doradcy techniczni służą pomocą projektantom oraz wykonawcom podczas swoich codziennych wizyt na placach budów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, WIM oferuje zarówno doradztwo w doborze odpowiednich produktów, jak i technologii. Spółka specjalizuje się głównie w produkcji kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie instalowania płytek ceramicznych (zaprawy klejowe i do spoinowania, materiały do wykonywania hydroizolacji) oraz innowacyjnych materiałów służących do suchej zabudowy z płyt budowlanych, a także posadzkowych powłok z żywic epoksydowych.

Lakma to producent szerokiej gamy ekologicznych i nowoczesnych produktów chemii budowlanej. Firma oferuje produkty do ochrony i dekoracji drewna, masy i piany uszczelniające, farby, system ociepleń budynków, farby dla drogownictwa oraz różnorodny asortyment farb oraz wyrobów do ochrony betonu.

Remmers Polska Sp. z o.o. jest spółką - córką niemieckiej firmy Remmers Baustofftechnik GmbH, uznawanej za lidera w branży innowacyjnych materiałów oraz chemii budowlanej. Asortyment obejmuje ponad 600 doskonałej jakości produktów. Bejce, impregnaty i lakiery do drewna, powłoki bitumiczne oraz tynki renowacyjne znajdują swoje zastosowanie zarówno w różnego rodzaju pracach przy budowie nowych budynków, jak również przy renowacji historycznych oraz współczesnych obiektów drewnianych i murowanych. Sprawdzone i precyzyjnie wyselekcjonowanie źródła zaopatrzenia, najnowocześniejsze technologie, a także stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia technika zastosowań, przełożyły się na znakomity efekt potwierdzony realizacją licznych obiektów referencyjnych, które można podziwiać na polskich ulicach oraz osiedlach, instytucjach publicznych, obiektach zabytkowych praz zakładach przemysłowych.

Renomowany producent rozwiązań na każdy etap budowy, ogromne doświadczenie oraz niemiecki profesjonalizm zdobyty latami na największych placach budowy zachodniej Europy. Obojętnie, czy chcecie Państwo odnowić swój taras, czy wykonać nowoczesne ogrzewanie podłogowe: Schlüter-Systems oferuje dla wszystkich indywidualnych konstrukcji kompletne wyposażenie, począwszy od uszczelnienia zespolonego aż po rynnę odwadniającą. Jeden z wiodących producentów i wynalazców profili budowlanych.
Salon Łazienek Ceramika
58-500 Jelenia Góra
ul. W Pola 8GA
czynne pn-pt 9.00-18.00, so 8.00-14.00
tel./fax +48/75/7 648 408
biuro@ceramikapetra.pl