Salon Łazienek Ceramika jest firmą rodzinną. Została założona w 2001 roku i nie przerwanie, mimo zawirowań, realizuje państwa marzenia o gustownych wnętrzach.

Pomysł stworzenia i prowadzenia Salonu Łazienek powstał w oparciu o wieloletnią praktykę w branży budowlanej, w szczególności branży sanitarnej, płytek ceramicznych, nowoczesnych systemów budowlanych i chemii budowlanej.

Zamysłem jest obsługa kompleksowa klienta, w atmosferze zrozumienia potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów, doradztwo materiałowe, logistyczne, co wiąże się z coraz większą gamą oferowanych produktów, oraz liczne oferty promocyjne. W roku 2013 siedziba i Salon firmowy został przeniesiony do wyremontowanego obiektu na ulicy Wincentego Pola 8 na teren byłej Huty Szkła Technicznego. Na powierzchni ponad 400 m2 wyeksponowane zostały gotowe aranżacje łazienek , armatura sanitarna, oświetlenie łazienkowe, wanny wolnostojące, kabiny natryskowe, baterie do łazienek w różnych kolorach, szafki z umywalkami oraz niezliczona liczba ekspozytorów z płytkami najlepszych polskich oraz europejskich producentów. W roku 2017 stworzyliśmy dla państwa również strefę oświetlenia która na bieżąco uaktualniamy o istniejące i nadchodzące trendy w oświetlaniu pomieszczeń.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty.